Один з провідних автовиробників світу компанія bmw продовжує розробку компактних електричних транспортних засобів серії bmw motorrad. На початку липня компанія оголосила про початок серійного виробництва моделі електроскутера bmw ce 04, а через два місяці вже демонструє чергову концептуальну модель bmw motorrad concept ce 02. Новий засіб пересування з нульовим рівнем викиду шкідливих речовин в атмосферу призначений для експлуатації в міських умовах і орієнтований на молодих користувачів.

Як і в попередній моделі серії новий електричний скутер bmw має футуристичний зовнішній вигляд. Маса bmw motorrad concept ce 02 становить близько 120 кг.силова установка – електродвигун потужністю 11 квт або 15 к. С. Забезпечує скутеру максимальну швидкість 90 км/ч. Технічні параметри concept ce 02 дозволяють керувати транспортним засобом з правами початкового рівня a1 (ece). Величина ємності акумуляторної батареї не розголошується, але, за запевненням розробників, радіус автономної їзди на одному заряді батареї складе 90 км (по циклу wmtc).

Компонування вузлів і механізмів bmw motorrad concept ce 02 забезпечує низьке розташування центру ваги, що гарантує високу стійкість і сприятливо позначається на маневреності електричного скутера. Для безаварійної поїздки використовуються фара, задній ліхтар і поворотні сигнали з led світильниками. Компактний кольоровий дисплей, закріплений на кермі скутера, забезпечує користувача всією необхідною оперативною інформацією про стан транспортного засобу. Концептуальний скутер отримує великі 15-ти дюймові колеса.

Враховуючи той факт, що компанія bmw витратила на перехід від концепції bmw motorrad definition ce 04 до серійного випуску bmw ce 04 всього близько півтора років, очікувати виходу на ринок електроскутера, розробленого на базі bmw motorrad concept ce 02, можна вже в 2023 році.