Блендери Philips. Є краще?

Наближаються зимові свята, і господині планують меню новорічного столу. І ось тут починається розрахунок часу: скільки його дорогоцінного потрібно, щоб і делікатеси приготувати, і при цьому встигнути потішити себе манікюром, макіяжем та іншим. Сьогодні в огляді — багатофункціональні блендери Philips, які допоможуть заощадити і час, і спростять процес приготування делікатесів.

Блендери HR 1371, HR 1372 і HR 1377 виглядають дуже стильно, завдяки відмінному поєднанню фактур і кольорів. Велика частина моторного блоку прогумована, тому пристрій не буде вислизати з рук під час роботи. До речі, цей матеріал неможливо подряпати, і ваш блендер довгий час буде виглядати як новенький.

Передня панель виконана з нержавіючої сталі, на ній розташовані кнопки пуску, турборежиму і перемикача швидкостей. Можна вибрати оптимальну швидкість для кожного завдання. Дуже порадувало те, що кнопки включаються від легкого натискання, особливих зусиль докладати не доведеться. У більшості моделей, незалежно від виробника, вони настільки тугі, що їх треба сильно вдавлювати, а руки від цього стомлюються миттєво.

Комплектація блендерів

Тепер докладніше поговоримо про комплектації. У всіх моделей в обов’язковому порядку є насадка для змішування. З її допомогою можна готувати різноманітні коктейлі, пюре з фруктів і овочів, і дуже смачні соуси.

Так як блендер виконаний з нержавіючої сталі, їм можна обробляти дуже гарячі продукти. Спеціальна конструкція ножа подрібнює і перемішує одночасно. Тому процес приготування займе не більше хвилини. Насадка має спеціальну форму, що запобігає розбризкуванню. Тепер ви можете не хвилюватися про чистоту на вашій кухні.

Малий подрібнювач (350 мл є тільки у 72-ї моделі. Ця насадка нагоді для подрібнення невеликих порцій продуктів, це необхідно, коли потрібно швидко порізати цибулю, часник, або порубати м’ясо.

Великий подрібнювач 500 мл служить для тих же цілей, що й малий, але він розрахований на великі порції. Ця насадка є в 71-ї та 72-ї моделях. Крім цього, з допомогою великого подрібнювача можна колоти лід, але тільки спеціальним ножем, який є в комплекті з 72-му блендером. Дуже зручно, що низ подрібнювачів прогумований, і вони не ковзають по столу. Всередині чаші розташовані чотири ребра, які підштовхують продукти до лез для рівномірного подрібнення.

Віночок є в комплекті не всіх моделей. Якщо така насадка вам потрібно, то варто купувати 72-й або 77-й блендер. З допомогою віночка можна збивати білки, вершки, і робити рідке тісто. У віночка є один недолік: при роботі з усіма комплектуючими, блендер працює настільки тихо, що його ледве чути. Але коли користуєшся віночком, то блок приєднання насадки дуже сильно шумить.

Великий подрібнювач об’ємом 1,5 літра. Ви зможете оцінити його переваги, якщо вам потрібно постійно готувати їжу на велику сім’ю. Ця насадка розрахована на велику кількість продуктів, і маленькі порції не можна подрібнити і нарубати — продукти розмажуться по стінках чаші.

Також ця насадка призначена для шинкування і нарізки скибочками. Для цього достатньо встановити диск потрібною стороною на тримач насадок і закрити кришку. Можна приступати до роботи!

Крім цього, в комплекті всіх блендерів є зручний мірний стакан з кришкою об’ємом 1 літр.

Блендери Philips можуть стати відмінними помічниками на кухні, і вони вам знадобляться не тільки під час свят. З ними приготування різних кулінарних шедеврів буде таким же простим і швидким заняттям, як приготування супу.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи