Компанія Electrolux випустила лімітовану модель бездротового пилососа Ergorapido Spring Edition

Electrolux представляє лімітовану весняну модель бездротового пилососа — Ergorapido ZB3230ST Spring Edition. Завдяки незмінною багатофункціональності пилососа, його стильному дизайну і виконання самої ніжній кольоровій гамі, відчуття весняної свіжості і чистоти залишиться з вами набагато довше.

Вертикальний бездротовий пилосос Ergorapido Spring Edition давно користується популярністю у мільйонів споживачів не тільки завдяки своїй багатофункціональності та високої потужності. Лінійка Ergorapido 2 в 1 різноманітна не тільки моделями з різними насадками для видалення забруднень будь-якої складності, але і дизайном, відповідним для будь-якого інтер’єру. Пилососи використовуються як для прибирання підлогових покриттів, так і для м’яких меблів, побутової техніки, кухні, вертикальних поверхонь і штор.

Можливості пилососа з ніжним весняним дизайном

Цієї весни лінійка Ergorapido радує лімітованої моделлю: пилососом з ніжним весняним дизайном, який день за днем буде вносити відчуття чистоти і свіжості в будинку і зберігати його як можна довше. Білий корпус з металевою пластиною бірюзового кольору оновленого Ergorapido ZB3230ST Spring Edition зберіг в собі конструкцію 2 в 1 для очищення будь-яких поверхонь.

дизайн пылесоса

З допомогою основного блоку з великою маневрової щіткою з кутом повороту 180° Easysteer™ і знімного компактного блоку з мініатюрною насадкою-щіткою, легко впоратися з забрудненнями на підлозі, меблів та інших поверхнях. Для миттєвого позбавлення від намотавшихся на щітку волокон, в моделі Ergorapido ZB3230ST, як і в багатьох моделях лінійки, є запатентована система швидкого очищення щітки BrushrollClean™. Також у наборі до основних щіток додається щілинна насадка для самих важкодоступних місць. А завдяки підсвічуванню зони прибирання, жодна ворсинка не залишиться без уваги навіть у самих мало освітлених куточках.

Багатофункціональність пилососа Ergorapido ZB3230ST Spring Edition забезпечує надійний літій-іонна батарея TurboPower HD. Час її заряду на спеціальній станції становить 4 години. Після повного заряду батареї пилосос працює до 45 хвилин без додаткової підзарядки.

многофункциональный пылесос от Electrolux

Ergorapido ZB3230ST Spring Edition від Electrolux по достоїнству оцінять не лише шанувальники швидкої і якісної прибирання, але і ті, хто високо цінує дизайн і прагне створити атмосферу краси, чистоти і свіжості у себе в будинку.

Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо Electrolux включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru