Бездротова витяжка Hob2Hood — новий концепт від Electrolux

Москва, 12 жовтня 2016

Крок у майбутнє – бездротові технології на домашній кухні з витяжкою Hob2Hood

Electrolux представив на російський ринок витяжку, яка синхронізується з індукційними варильними поверхнями через бездротове з’єднання.

Пристрої в наших будинках стають все більш розумними, завдяки новим технологіям, які впливають на стиль життя. Так, наприклад, витяжки та варильні поверхні Hob2Hood підключаються інфрачервоними портами без проводів, і при включенні варильної поверхні, витяжка працює автоматично і вибирає оптимальний рівень потужності. Крім цього, чим інтенсивніше працює варильна поверхня, тим активніше витяжка втягує пар.

Бездротова витяжка Hob2Hood

Більше не потрібно відволікатися від приготування смачних страв на контроль витяжного вентилятора – для цього є Hob2Hood. Автоматичне увімкнення витяжки і підсвічування створює комфортні умови для ваших гастрономічних шедеврів. Потужність вентилятора сама регулюється у відповідності з процесом приготування, завдяки цьому повітря на кухні залишається чистим на будь-якому етапі приготування їжі.

вытяжка

Індукційні варильні поверхні

До бездротової витяжці компанія Electrolux пропонує кілька індукційних варильних поверхонь EHH9654HFK, EHI9654HFK, EHX96455FK. Разом з ними процес приготування їжі стане швидше, легше і принесе вам більше задоволення.

Тепер приготування стало безпечнішим, адже нагрівається тільки посуд, а інша поверхня залишається холодною. Після приготування зона приготування дуже швидко остигає.

Вам не доведеться витрачати весь вечір, щоб приготувати вечерю. Швидке закипання води в каструлі і прогрів сковороди дозволить заощадити час.

При необхідності ви можете призупинити приготування страв, використовуючи функцію Stop&Go (Пауза), а після з легкістю її відновити.

варочная поверхность

Варильна поверхня оснащена блокуванням поверхні управління — це надійний захист від випадкового включення, особливо, якщо у вашому будинку є дитина.

Індукційні поверхні прості у догляді, так як в процес приготування нагрівається тільки поверхню під посудом, тому до решти поверхні нічого не пригорає.

Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо Electrolux включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи