Основною подією осінньої презентації компанії apple стало представлення лінійки смартфонів iphone 13. Першими були представлені базова модель iphone 13 і смартфон iphone 13 mini.

Зовнішній вигляд корпусу моделі iphone 13 практично не змінився в порівнянні з основним смартфоном минулого року iphone 12. Нововведення торкнулися основної камери, що отримала два сенсора і фірмову “чубок”, яка стала на 20% менше стандартної. На ринок базовий смартфон вийде в корпусах рожевого, синього, чорного, білого і червоного кольорів.

Яскравість 6,1 дюймового дисплея super retina xdr в моделі iphone 13 збільшена на 28%. Смартфон iphone 13 mini отримає дисплей з діагоналлю 5,4 дюйма. Розміри смартфонів нової лінійки повністю збігаються з величиною екранів серії iphone 12.

Апаратна частина смартфонів iphone 13 працює на базі фірмового процесора a15 bionic, який за заявою розробників має продуктивність на 50% більшу, ніж у смартфонів конкурентів. Швидкість обробки графіки також зросла на 30%.

У модулі головної камери iphone 13 встановлені два сенсора. Ширококутний датчик з роздільною здатністю 12 мп. У камерах iphone 13 і смартфона iphone 13 mini задіяні технології, що застосовувалися у флагманах торішньої лінійки iphone 12. Так в нових моделях впроваджена оптична стабілізація із зсувом датчика. У iphone 13 також є спеціальний кінематографічний режим, який використовується для зйомки високоякісного відео.

У молодших смартфонах лінійки iphone 13 реалізована підтримка мереж п’ятого покоління 5g. У моделі iphone 13 збільшено час автономної роботи. Ціна базової і mini моделі збережена на рівні минулого року. Смартфон iphone 13 буде продаватися за ціною від 799 доларів, а iphone 13 mini – від 699 доларів.