Компанія fujifilm оголосила про початок продажів в росії нової моделі друкованого пристрою в категорії «принтери для смартфонів» – instax link wide. Цей принтер дозволяє друкувати зображення, зняті смартфоном, швидко отримуючи результат у великому форматі. Готові знімки можна відразу потримати в руках, подарувати, переслати поштою або поставити в рамку на столі.

Принтер instax link wide був створений слідами гучного фотопринтера instax mini link, який був представлений в 2019 році. Нова модель дозволяє друкувати зображення у великому форматі на плівці миттєвого друку instax wide – вперше у своїй категорії «принтерів для смартфонів».

Fujifilm instax link wide створює якісні знімки великого формату за допомогою безкоштовного додатку instax link wide app, яке передає зображення з камери на мобільний принтер через bluetooth. Додатково до цього принтер сумісний з бездзеркальною цифровою камерою fujifilm x-s10, що дозволяє відправляти знімки на друк і з цього пристрою.

Випереджаючи інші принтери для смартфонів за своїми можливостями, принтер link wide відрізняється компактністю і легкістю, він легко вміщається в руці. Передача зображення на принтер і друк займають приблизно 12 секунд. Підтримується функція безперервного друку. При повній зарядці принтер здатний надрукувати до 100 знімків поспіль.

Fujifilm instax link wide надає два режими друку: instax rich, який робить акцент на глибоких теплих кольорах, і instax natural, що підкреслює природні тони зображення.

Додаток link wide app надає безліч корисних опцій друку. У їх число входять близько 30 фільтрів, інструменти редагування (включаючи кадрування), можливість створення колажів і додавання тексту. Є також інструменти для створення стікерів і шаблони рамок.

Режим qr-друку дозволяє додавати на зображення qr-код для сканування з можливістю запису звуку, додавання посилання на веб-сайт, внесення позначки про своє місцезнаходження або запису прихованого повідомлення.

Fujifilm instax link wide доступний у двох кольорах: попелястий білий і сірий мокко. Його рекомендована ціна становить 12 990 руб.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті “огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов”.

читайте також: