Компанія amazon офіційно представила нову тв-приставку fire tv stick 4k max, яка прийшла на зміну amazon fire tv stick 4k, випущеної в 2018 році.

Що пропонують?

Це флагманський пристрій, який підтримує більш швидке підключення до мережі wi-fi 6 і більш високу швидкість процесора, ніж його попередники. Заявлено збільшення продуктивності на 40% завдяки 4-ядерному процесору, що працює на частоті 1,8 ггц, 2 гб оперативної пам’яті, графічному процесору і доданому автоматичному режиму з низькою затримкою. В результаті amazon fire tv stick 4k max тепер краще підходить для хмарного ігрового сервісу luna.

Також заявлена підтримка hdr і dolby vision. Приставка оснащена пультом дистанційного керування amazon alexa voice з голосовим управлінням і додатковими кнопками швидкого доступу.

Скільки?

Новинка коштує всього $55, хоча amazon запевняє, що деякі з потокових пристроїв, що пропонують аналогічні функції, коштують до $180. Прийом попередніх замовлень вже стартував, але перші одиниці будуть доставлені не раніше 7 жовтня. На жаль, amazon не розкриває деталей глобального запуску fire tv stick 4k max.