Альпіністка використовувала бездротовий пилосос LG CordZero* при підкоренні офісного хмарочоса

Це стало можливо завдяки інверторному мотору Smart Inverter Motor і передової технології літій-іонного акумулятора

СЕУЛ, 25 травня 2016г. Професійна альпіністка Сієрра Блер-Койел змогла піднятися по одній із сторін 140-метрового хмарочоса за допомогою всього лише двох бездротових пилососів LG CordZero*, закріплених на її спині. Потужність бездротових пилососів CordZero* була наочно продемонстрована в спільному проекті LG і Блер-Койел по створенню унікального альпіністського обладнання з використанням вакуумних присосок і легкий пристрій, чия тривала автономна робота забезпечується літій-іонним акумулятором.

Два бездротових пилососа преміум-класу допомогли забратися на 33-поверхова офісна будівля, створюючи досить потужне присмоктування до поверхні для підтримки ваги Блер-Койел, коли вона акуратно піднімалася вгору. Альпіністка, успішно завершила цей трюк, зробивши підйом менш ніж за 30 хвилин, всього лише з однією зупинкою для зміни комплекту пилососів.

пылесос LG CordZero

Мотор Smart Inverter1 від LG забезпечує велику потужність всмоктування, поєднуючи високу ефективність з довговічністю при компактних розмірах. Цей двигун в середньому на 28 відсотків менше, на 24 відсотки легше і на 13 відсотків більше ефективний, ніж двигуни стандартних дротових пилососів LG2. Робота мотора підтримується з допомогою літій-іонного акумулятора PowerPack3 потужністю 80 В, який забезпечує до 40 хвилин роботи в мінімальному режимі потужності після 4.5 годин подзарядки?.

Смарт Инвертор Motor

«Ми хотіли привернути увагу інноваційним технологіям, лежачим в основі нашої побутової техніки, які часто сприймаються як належне. Нам здається, що цей проект допоміг нам у цьому, — сказав Саймон Джеон, старший віце-президент підрозділу пральних машин в компанії LG Home Appliance & Air Solution. – Ми прагнули продемонструвати високотехнологічні можливості сучасних пилососів LG CordZero*, які можуть виконувати завдання будь-якого рівня складності, і завдяки Sierre, нам вдалося заявити про це на весь голос».

Про компанію LG Electronics Home Aplliance &Air Solution

Компанія LG Electronics Home Appliance&Air Solution є світовим лідером в області побутової техніки, кондиціонування повітря і систем підтримки якості повітря.

Компанія створює комплексні рішення для дому, засновані на його лідируючих в галузі ключових технологіях. LG прагне зробити життя краще для споживачів у всьому світі завдяки своїм ретельно розробленим продуктів, включаючи холодильники, пральні машини, посудомийні машини, техніка для кухні, пилососи, вбудовану техніку, кондиціонери, очисники повітря і воздухоосушители.

Всі разом, ці продукти забезпечують розширене зручність, чудову роботу, більшу економію і затребувану користь для здоров’я.

За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.lg.ru

* КордЗеро. 1 Смарт Інвертер. 2 Дані внутрішнього дослідження компанії LG. 3 Пауер Век.? До 17 хвилин в режимі макс. потужності.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи