Чисте рішення для автомобіля Ergorapido Car Kit від Electrolux

Москва, 25 січня 2017

Electrolux представляє новий пилосос в лінійці Ergorapido з набором для прибирання автомобіля для створення найбільшого комфорту при водінні.

Акумуляторні вертикальні пилососи Ergorapido 2 в 1 давно завоювали серця мільйонів споживачів не тільки своєю функціональністю, але і високою потужністю. Лінія Ergorapido постійно розширюється наборами насадок для видалення забруднень будь-якої складності. Пилососи використовуються як для прибирання підлогових покриттів, так і для м’яких меблів, побутової техніки, кухні, вертикальних поверхонь, штор.

Пилосос Ergorapido Car Kit

Сьогодні лінійка Ergorapido поповнилася пилососом з насадками для прибирання в автомобілі. Оновлений дизайн Ergorapido Car Kit зберіг в собі гнучкість 2 в 1 для очищення будь-яких поверхонь, підсвічування зони прибирання і неперевершену маневреність 180° Easysteer™.

Крім цього, пилосос оснащений потужною батареєю Lithium TurboPower для більшої тривалості часу роботи без підзарядки.

В комплект нового Ergorapido Car Kit входить щілинна насадка, яка ідеально підходить для важкодоступних вузьких місць між сидіннями автомобіля і приладової панелі. Насадка для оббивки дозволяє максимально позбутися від шерсті домашніх тварин і ворсинок на сидіннях.

Додаткова щітка з м’якими щетинками призначена для делікатних поверхонь, наприклад, внутрішнього покриття кузова автомобіля. Ergorapido Car Kit оснащений адаптером для використання набору як з вертикальним, так і ручним пилососом Electrolux Rapido.

пылесос Ergorapido от electrolux

Багатофункціональність пилососа Ergorapido Car Kit оцінять автолюбителі, які звикли їздити в чистоті і з комфортом. Завдяки ефективним насадкам, час на прибирання в улюбленому автомобілі скорочується в кілька разів, а економія на збиранні в автосалонах, навпаки — збільшується.

Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо Electrolux включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru