Спортивно-космічний День донора LG і «Ельдорадо» за підтримки ОРКК

Компанія LG Electronics провела 80-й ювілейний і 27-й спільний з «Ельдорадо» космічний День донора, приурочений до святкування 55-річчя з моменту польоту Юрія Гагаріна в космос та в рамках Програми розвитку масового безоплатного донорства крові Моз Росії і ФМБА Росії. Волонтерська акція пройшла за сприяння Об’єднаної ракетно-космічної корпорації (ОРКК). День донора підтримало керівництво Федерації космонавтики Росії — Василь Кузнєцов та В’ячеслав Барденков, а також посол добрих справ LG, чотириразовий олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олексій Нємов. Вони взяли безпосередню участі в донорської акції, але й у розширеній зустрічі як з керівництвом компаній, так і з донорами-співробітниками, розповівши про історію космонавтики, підтримки ЗСЖ і добрих справах.

Новий спортивно-космічний День донора відбувся в Москві в головному офісі компанії «Ельдорадо» за підтримки Центру крові ФМБА Росії. В донорської акції взяли участь більше 85 небайдужих співробітників офісів та магазинів «Ельдорадо», а також співробітники московського офісу компанії LG і заводу в Рузському районі Підмосков’я.

У 2016 році виповнилося 55 років з моменту польоту Ю. А. Гагаріна в космос

В рамках партнерства з Роскосмосом і ОРКК в області добрих справ компанія LG продовжує «космічні» донорські ініціативи. У дні донора, проводиться спільно з давнім партнером в області бізнесу і соціальних ініціатив компанією «Ельдорадо», взяло участь керівництво Федерації космонавтики Росії – перший віце-президент і генеральний директор Василь Кузнєцов і віце-президент В’ячеслав Барденков.

«Ми дуже раді підтримати сьогоднішній космічний День донора. Практичний щодня відбуваються маленькі трагедії і десятки, а то і сотні пацієнтів потребують переливання крові. Тому наше завдання, місія здорових людей, допомагати своїм співгромадянам. Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо реально досягти значних результатів»,

— відзначили представники Федерації космонавтики Росії.

День донора LG и Эльдорадо

У свою чергу Олексій Нємов зазначив:

«Сьогодні особливий день донора LG, «Ельдорадо» і ОРКК – спортивно-космічний. Спортсменів і космонавтів об’єднує прагнення висоті».

За традицією керівництво обох компаній продовжує підтримувати дану акцію

На заході були присутні р-н Дахюн Сонг, Президент LG Electronics в Росії і країнах СНД і Михайло Нікітін, генеральний директор «Ельдорадо».

«Ось вже кілька років LG проводить Дні донора в Росії, і думка про те, що за цей час ми допомогли великій кількості людей, надихає. Ми з гордістю говоримо, що це наш 80-й ювілейний День донора і висловлюємо величезну подяку нашим небайдужим партнерам — компанії «Ельдорадо» і ОРКК»,

— зазначив Дахюн Сонг.

«Пишаюся тим, що з кожним роком наша співпраця з LG Electronics в плані спільних донорських ініціатив зміцнюється, а в цьому році досягло «космічного» рівня. Беручи участь в подібних заходах, наші співробітники виявляють свою громадянську свідомість і небайдуже ставлення до оточуючих, поповнюючи запаси донорської крові для проведення планових і екстрених медичних операцій, допомагаючи тим самим рятувати життя співвітчизників»,

? зазначає Михайло Нікітін, генеральний директор компанії «Ельдорадо».

волонтерская акция

Нова донорська акція LG спільно з «Ельдорадо» продовжила співробітництво, яке триває вже 6 років. Початком співпраці стало проведення Днів донора в центральному офісі «Ельдорадо» в Москві, а в подальшому і регіональних донорських акцій, в тому числі в рамках масштабних донорських марафонів. Протягом цих років акції двох партнерів підтримують знамениті російські спортсмени, такі як Костянтин Цзю, Марія Петрова і Олексій Тихонов, Антон Шипулін, Тетяна Навка, Наталія Рагозіна, а тепер і космонавти. Нагадаємо, що 23 березня в Зоряному містечку був дан старт співпраці LG і ОРКК в області соціальних проектів.

Компанія LG є партнером Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації

Компанія LG є партнером Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації і ФМБА Росії і з 2009 року реалізує проект «Корпоративне волонтерство в області донорства крові» в підтримку Програми розвитку масового добровільного донорства крові та її компонентів в Росії. Компанія залучає нових учасників з бізнес – і медіа-спільноти до донорському руху, популяризує відповідальне ставлення до здоров’я, проводить просвітницьку діяльність і роботу з молоддю. За 8 років партнерства з Міністерством охорони здоров’я Росії і ФМБА Росії LG провела 80 донорських акцій, постійно розширюючи географію корпоративного донорського руху. За ініціативою LG і при участі компанії «Ельдорадо» у 2012-2015 роках були реалізовані масштабні донорські проекти: донорський марафон «70 років Перемоги», «Повітряний марафон добра», «Потяг інновацій та добрих справ» та марафон «Технологія Добра». Послами добрих справ LG стали більш 50 прославлених спортсменів – чемпіонів у різних видах спорту.

донорство крови

Про компанію LG Electronics

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 83,000 в 119 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2015 році склав 48.8 млрд доларів США (56.5 трлн корейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2015 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com.

Про компанії «Ельдорадо»

Компанія «Ельдорадо» – російська мережа магазинів побутової техніки, електроніки та товарів для дому.

Географія присутності компанії охоплює понад 200 міст і налічує більше 600 магазинів у різних регіонах Російської Федерації. Поряд з цим «Ельдорадо» активно розвиває транснаціональний франчайзинг у ряді країн: Киргизія, Молдова, Вірменія, Казахстан.

«Ельдорадо» – п’ятикратний лауреат премії «Права споживачів та якість обслуговування», триразовий володар премії «Марка №1 в Росії» (2012, 2014, 2016), а також володар премії «Компанія року 2012» і «HR-бренд 2013».

Акціонери: міжнародна група PPF (80%), інвесткомпанія Emma Capital (20%).

Докладна інформація про компанію на сайті www.eldorado.ru.

ОРКК (Об’єднана ракетно-космічна корпорація)

У корпорації входить 10 інтегрованих структур, що складаються з 48 підприємств, а також 14 самостійних організацій ракетно-космічної промисловості, в тому числі 8 акціонерних товариств і 6 федеральних державних унітарних підприємств після їх перетворення у відкриті акціонерні товариства. Освіта Корпорації покликане забезпечити реформування підприємств ракетно-космічної промисловості Росії, способів і методів виробництва продукції. Пріоритетні напрями діяльності Корпорації: розробка, виробництво, випробування, поставка, модернізація та реалізація ракетно-космічної техніки.

Про Державну програму розвитку добровільного донорства

З 2008 року Міністерством охорони здоров’я Російської Федерації, Федеральним медико-біологічним агентством і Центром крові ФМБА Росії реалізується масштабна Програма розвитку Служби крові, яка охоплює всі 85 суб’єктів Російської Федерації.

Розвиток Служби крові супроводжується постійним розвитком комунікаційної інфраструктури:

Інтернет-портал Служби кровіwww.yadonor.ru – це не тільки розширена інформаційна база для всіх учасників донорського руху: донорів, волонтерів, НКО, підприємств і компаній, громадських рад, журналістів, але і можливість взаємодії між ними. Успішно функціонує спеціально розроблений розділ «Партнерство з бізнесом», в якому можна знайти вичерпну інформацію про напрями співпраці зі Службою крові, а також заповнити заявку на приєднання до донорському руху.

Гаряча лінія з питань донорства крові8-800-333-33-30 (цілодобово, дзвінок по Росії безкоштовний).

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи