Вибір побутової техніки: 5 важливих правил

Ви давно плануєте придбати холодильник, пилосос або пральну машину? Ми підкажемо вам, як це зробити правильно, адже тема сьогоднішньої статті — правильний вибір побутової техніки!

Перше правило

Гарантія — важлива і необхідна послуга

При купівлі побутової техніки потрібно впевнитися, що виробник дає право споживачеві на безкоштовний ремонт техніки в певний період часу, при виявленні в ній недоліків. Послугу гарантійного обслуговування надають практично всі заводи-виробники побутової техніки. Умови гарантійного сервісу завжди можна прочитати в фірмовому заводському гарантійному талоні. Тому уважно читайте папери, які заповнюєте або підписуєте, при покупці побутової техніки. Поломку можна виправити в авторизованих сервісних центрах.

Друге правило

Доставка — найважча послуга в прямому сенсі цього слова

Необхідно обумовити заздалегідь, включена у вартість доставка товару, адже ви ж не хочете потім піднімати вісімдесяти кілограмовий холодильник на десятий поверх? Тим більше, ви, як ніхто інший, дуже добре знаєте, що в цей день, як на зло, відключити ліфт.

Третє правило

Найголовніше — це якість виробу

Навіщо вам праска, який не гладить, або холодильник, який не в змозі заморозити продукти? Перевіряти якість товару правильніше завжди в самому магазині. Привітні консультанти повинні роз’яснити кожну кнопочку, прорекламувати всі можливості обраного вами товару — це їх робота. Не соромтеся задавати задавати питання, і уявіть, що цей, наприклад, холодильник – вже ваш, стоїть у вас вдома, і ви з ним активно починаєте знайомитися і вивчати.

Четверте правило

Вартість виробу. Чи відповідає ціна якості?

Ми радимо вам провести моніторинг цін: слід відвідати всі найбільші магазини побутової техніки вашого міста, адже часом різниця в ціні на один і той же товар — величезна! Перегляньте в інтернеті ціни на конкретну модель побутової техніки. У деяких випадках купувати через інтернет-магазини — вигідніше!

П’яте правило

Дізнайтеся, яка репутація у бренду продукту, якому ви віддали перевагу

У цьому вам знову допоможе інтернет. Слід зайти на сайт виробника, і уважно вивчити всю зібрану інформацію. Можливо, завдяки саме цьому сайту, дізнавшись про новинки бренду, ви підберете більш привабливий товар. Розпитайте друзів, знайомих, поспілкуйтеся з консультантом в магазині, дізнайтеся, чи були випадки повернення техніки від цього виробника. Знайдіть в інтернеті відгуки тих людей, хто вже купив таку ж модель побутової техніки. Тільки в цьому випадку всі негативні відгуки ділите навпіл: люди частіше діляться негативними емоціями, пишуть про те, що їх не влаштувало, ніж позитивні відгуки.

Одним словом, вам доведеться приміряти на себе роль журналіста, який збирає інформацію для свого матеріалу.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи